Jak wybrać dobrą lokatę bankową?

Opublikowano w 2017-11-21

Zadając sobie to pytanie, powinniśmy wiedzieć czym jest lokata. Tak więc lokata jest inwestycją, jedną z najbardziej bezpiecznych na rynku, gwarantuje ona zysk i praktycznie zerowe ryzyko utraty własnych środków.

Skoro to inwestycja, wiadomo, że każdy z nas będzie chciał dla siebie znaleźć jak najkorzystniejszą z nich. W dzisiejszych czasach lokata bankowa jest produktem dość wysoko oprocentowanym tj. nawet do 6% w skali roku.

Czytaj więcej »

Lokata bankowa to dobra opcja odkładania pieniądza na dłużej

Lokata oraz konto oszczędnościowe to dwie najpopularniejsze formy odkładania pieniądza. Budzą one zainteresowanie z tego względu, że oszczędzanie w domu często kończy się niepowodzeniem, środki jednak bardzo kuszą. Dylematem jest, którą z propozycji wybrać. Prawda jest taka, że konto oszczędnościowe jest na chwilę, dlatego też nie ma dużego oprocentowania, ponadto w każdej chwili środki można wypłacić. Kiedy jest chęć dłuższego oszczędzania, wtedy należy skupić się na lokatach bankowych, oto najczęściej wybierane oferty:

Czytaj więcej »

Wakacje na kredycie

Za czasów komuny wybór wakacyjnych wycieczek był ograniczony do dwóch kierunków- morza lub gór. Upadek komuny oraz przystąpienie polski do Unii Europejskiej pozwoliły nam na zagraniczne podróże. Wakacje zagraniczne to już standard. Standard, który często finansowany jest za pomocą kredytu. Sprawdź na Polecanebanki.net gdzie dostaniesz najtańszy kredyt,

Czytaj więcej »