Kredyt gotówkowy 70 000 złotych na okres 72 miesięcy.

Opublikowano w 2019-02-21
Napisany przez Site Owner

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Trzy najlepsze oferty kredytu gotówkowego na kwotę 70 000 złotych z okresem spłaty jakie sprawdzimy to kredyt gotówkowy w Eurobanku, kredyt gotówkowy w Banku Credit Agricole oraz pożyczka nietypowa oferowana przez Alior Bank. Kredyt gotówkowy jaki oferuje Eurobank to zobowiązanie jakie możemy zaciągnąć na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 120 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia bank to przedział od 3 do maksymalnie 108 miesięcy. Bank oferuje klientom oprocentowanie nominalne w wysokości 8,50% w skali roku. Do kosztów jakie związane są z kredytowaniem należy doliczyć prowizję dla banku w wysokości 7,74% kwoty zobowiązania. Oprocentowanie rzeczywiste, czyli RRSO równe jest 12,05% w skali roku. Decydując się na zobowiązanie w tym banku na kwotę 70 000 złotych z okresem spłaty 72 miesiące każda z rat miesięcznych będzie po 1 245 złotych. Da nam to koszt całkowity w wysokości 25 022 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie równa 19 603 złotych. Do skorzystania z oferty nie trzeba spełniać wielu wymagań, ale jednym z nich z pewnością będzie dostarczenie do banku oświadczenia o zarobkach. Bardzo dużą zaletą kredytu gotówkowego w Eurobanku jest możliwość skorzystania z wakacji kredytowych oraz możliwość negocjowania wysokości oprocentowania nominalnego z przedstawicielem banku. Co warto zaznaczyć zobowiązanie możemy również spłacić przed końcem okresu kredytowania. Możliwość spłaty zobowiązania przed czasem ma znaczenie i warto zwracać uwagę na tego typu udogodnienia, kiedy wybieramy najlepsze dla siebie zobowiązanie.

Kredyt gotówkowy w Credit Agricole.

Kredyt gotówkowy jaki oferuje Bank Credit Agridole można zaciągnąć na kwotę od minimalnego 1 tysiąca złotych do nawet 150 tysięcy złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank to przedział od 1 do nawet 120 miesięcy. Jeżeli chodzi o oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego w ramach tej oferty wynosi ono 8,70% w skali roku. Prowizja dla banku za udzielenie zobowiązania równa jest 12,50% kwoty kredytu. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania wynosi 14,49% w skali roku. Decydując się na zobowiązanie w tym banku będziemy spłacać raty miesięczne po 1 252 złotych każda. Kredyt wygeneruje całkowity koszt w wysokości 28 850 złotych. Kwota spłaconych odsetek przez cały okres kredytowania będzie równa 20 100 złotych. Chcąc skorzystać z tej oferty trzeba dostarczyć do banku oświadczenie o zarobkach. Zobowiązanie można spłacić przed czasem, a samo jego oprocentowanie nominalne można z bankiem negocjować.

Pożyczka Nietypowa w Alior Banku.

W Alior Banku oferowana jest pożyczka nietypowa jaka można zaciągnąć na kwoty od 1 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 6 do 96 miesięcy. Oprocentowanie nominalne kredytu gotówkowego w tym banku równe jest w skali roku 9,00%. Prowizja jaką należy zapłacić bankowi równa jest 9,99% kwoty pożyczki. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania, czyli oprocentowanie rzeczywiste wynosi 13,65% w skali roku. Decydując się na kredyt w tym banku każda z rat miesięcznych będzie po 1 262 złote. Kredyt będzie nas łącznie kosztował 27 842 złote, z czego tytułem odsetek przyjdzie nam zapłacić 20 849 złotych. Wymagane będzie od kredytobiorcy oświadczenie o zarobkach. Możliwa jest również wcześniejsza spłata zobowiązania. Oferty jakie zostały zaprezentowane są najlepszymi propozycjami na rynku jeżeli chodzi o kredyt gotówkowy na kwotę 70 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 72 miesiące.